Nabór na stanowisko pracy – Pracownik techniczno – gospodarczy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Złotoryjski Ośrodek Kultury, pl. Wł. Reymonta 5, 59-500 Złotoryja

 Poszukuje pracownika na stanowisko:

„Pracownik techniczno – gospodarczy”

 w wymiarze pełnego etatu

Zadania na stanowisku:

  • zaopatrywanie jednostki i działów podległych w niezbędne do wykonywania zadań materiały eksploatacyjne,
  • realizowanie zleconych prac konserwatorskich (m.in. konserwacja sprzętów, drobne naprawy, wymiana zużytych materiałów eksploatacyjnych) oraz w zakresie transportu nieosobowego (prowadzenie pojazdu służbowego),
  • prowadzenie nadzoru nad prawidłowym, zgodnym z obowiązującymi przepisami funkcjonowaniem budynku ZOK oraz obiektów i terenów będących w zarządzaniu instytucji,
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej obiektów i terenów ZOK,
  • współpraca z innymi działami ZOK przy realizacji imprez i zadań ośrodka kultury, w tym obsługa techniczna wydarzeń kulturalnych,
  • prowadzenie dozoru nad pracownikami firm zewnętrznych wykonujących prace na rzecz ZOK

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum średnie techniczne,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość zagadnień z zakresu branży budowlanej,
  • umiejętność wykonywania drobnych napraw i usterek w zakresie remontowo-budowlanym oraz elektrycznym,
  • kompetencje: zdolności manualne, organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole, sumienność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilną pracę, rozwój kompetencji i kwalifikacji,
  • regularnie wypłacane wynagrodzenie
  • dodatek za wysługę lat
  • wsparcie na etapie wdrażania do pracy.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys/ CV,
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,
  • oświadczenie o posiadanym prawo jazdy kategorii B
  • oświadczenia dotyczące wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zapoznania się z informacjami administratora danych.

Termin i miejsce składania dokumentów:

  • dokumenty należy złożyć do: 10 lipca 2022 roku
  • decyduje data wpływu do ZOK/ osobistego dostarczenia oferty do ZOK
  • miejsce składania dokumentów: Złotoryjski Ośrodek Kultury, pl. Wł. Reymonta 5, 59-500 Złotoryja lub elektronicznie na adres mailowy: zok@bbk.pl z dopiskiem „pracazok”

2022-07-01

Czytaj więcej o: Nabór na stanowisko pracy – Pracownik techniczno – gospodarczy

Załączniki

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:ZOK
Data utworzenia:2022-07-01
Data publikacji:2022-07-01
Osoba sporządzająca dokument:Zbigniew Gruszczyński
Osoba wprowadzająca dokument:Zbigniew Gruszczyński
Liczba odwiedzin:534